Gecenin İçinden Fırlayan Bir Feryat Olsun Bu..

Nerden nasıl başlayacağımı bile bilmemenin verdiği huzursuzlukla ertenlenmiş ama içeriğine hâlâ karar verilmemiş yazının bizzat kendisi olmaktadır.

Yıllardır açık bulunan, kapanmaması için arada bir girilen, yok efendim ben yılların blogcusuyum dedirten sevgili hesabım, merhaba.

Bir sonbahar serinliği taşıyan bu yaz akşamında bir türlü ne yapacağıma karar veremememden doğmuş bir bunalım hâli ve yeni nesil interneti aşırı sıkıcı bulmuş olmamdan dolayıdır ki tekrar buraya sarmış durumdayım. Ha burada eski aradıklarımı bulurum, onlar beni bulur ya da bir nane bulamam öylesine yazarım bilemiyorum ama sonuç itibariyle bütün sıkıcılığımla yeniden yazıyorum.

.

.

.

Acayip derecede sıkıcı bir tatil geçiriyorum İşin ilnç yanı ise bütün sıkıcılığına rağmen seri bir halde de akıp gidiyor. Evet bitsin istiyorum ama bittiğinde ise ne yapacağımı bilmiyorum. Mesela seneye nerde kalacağım? Bak bu çok büyük bir çıkmaz. Hiçbir yurda bakmadım, erken kayıt yaptırmadı. Yer kalmama ihtimalini düşünmüyorum ama en azından biraz fikir edinmiş olsaydım iyi olurdu yani. Sonra bir de dersler var. Seneye bayağı zorlayacağa benziyorlar. Bu sene bile ağır gelmişti sonlara doğru. Aslında ağır gelmek değil de basit görmemin neticesinde altından kalkamama durumu. bir de ilk seneden çok mu yüklendim bünyeye ne? Okul, kulüp, yollar ve afyon!!! Aman abartıyorum ya. Onca insan nasıl yapıyor işte. Çok çıtkırıldım oldum çok.

Şimdilerde ise kendimi tamamen müziğe vermiş durumdayım. Deli gibi şarkı indiriyorum. Nostaljiye karşı inanılmaz bir tutkum vardı onu iyice körüklerdim aleviyle ısınıyorum. Bu yazıyı yazarken de Edith Piaf dinliyorum. biraz daldan dala oluyor ama ben zaten müzikte etiketi sevmiyorum. Yok efendim rockcı, yok punkcı, yok türkü seven o da olmadı pop(!) dinleyen. Zaten pop diye bir türün varlığını iddia eden kesim ayrı bir içler acısı. Hiç bahsetmek istemiyorum. Müzikten çok anladığım söylenemez ama kulağıma da işkence yapmaktan hoşlanmıyorum.

Bu gecelik bu kadar yeter. Bir seferde bu kadar kasmayalım da bünyeye ağır gelmesin.

İyi geceler sweet

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !